Vasarą centre gyvens vienuolė Paññavaddhi (Vokietija)

Nauja vienuolė centre vasarai

Gegužės pabaigoje centre gyvenanti vienuolė Piyadassī išvažiuos vasarai tam, kas skirtų tris mėnesius savo asmeninei meditacijai. Bet centras neliks tusčias. Birželio 1d. į Alokos centrą atvyks budistų vienuolė Sayalay Paññavaddhi (Vokietija).

Sayalay gyvens čia bent iki rudens, ji kalba angliškai ir vokiškai.

Sayalay Paññavaddhi gimė 1962 m. Vokietijoje, ji praktikuoja budistinę meditaciją nuo 1998 m. Norėdama daugiau laiko skirti Dhammos praktikai, 2003 m. ji atsisakė pasaulietiško dizainerės gyvenimo ir persikėlė gyventi į Mianmarą, kur trejus metus praleido intensyviuose meditacijos atsiskyrimuose, daugiausia Panditaramos ir Shwe Oo Min vienuolynuose kaip 8 priesakų besilaikantis praktikas. Nuo 2006 m. ji nenutrūkstamai praktikavo keliuose vienuolynuose, mokydamasi iš žinomų Miško tradicijos mokytojų Tailande, Šri Lankoje ir Jungtinėje Karalystėje. 2015 m. ji tapo Theravados budizmo tradicijos vienuole Tailande, Wat Tam Krishana vienuolyne. Po trejų metų Tailando vienuolių kvietimu ji grįžo į Vokietiją. Nuo to laiko ji gyvena įvairiose vienuoliškuose vietose Europoje, tame tarpe ir mahajanos vienuolynuose.

Ateikite ir prisijunkite prie jos rytiniuose ir vakariniuose giedojimuose ir meditacijoje. Jei norėtumėte užeiti ir pabendrauti kitu laiku, rašykite jai į WhatsApp +49 176 41600147 , ji labai džiaugsis jus matydama.

Pasidalinti